החזרת אהבה נכזבת על פי חכמת הקבלה והמיסטיקה היהודית מעל 100 כתבות מרגשות בתקשורת בארץ ובעולם התקשרו עכשיו !
טל: 0505769357

הקבליסט והמיסטיקן הישראלי

שמחזיר אהבות אבודות בארץ
וברחבי העולם עדויות מרגשות.האזינו לפתיח תוכנית הרדיו
" פתיח תוכנית המיסטיקה מ"ס 1 בישראל "
היום זה כבר ברור אסי הקבליסט
מומחה מספר 1 בהחזרת 
אהבה כתבה שהתפרסמה 
בארץ ובעולם בשבועון 
המוביל בישראל "לאישה" 
במסגרת ט"ו באב 2017.

כתבה שהתפרסמה בארצות הברית אודות אסי הקבליסט.


כתבת ענק "נענע 10" אודות החזרת אהבה בעזרת כוחות הקבלה היהודית
אודות אסי הקבליסט
הקליקו על הקישור למעבר לכתבה בנענע 10.

http://10tv.nana10.co.il/Article/?ArticleID=961215
עיתון 24 דקות 
אהבה מעולם אחר 
כתבה מאיה בניטה.
הקטע בכתבה המתייחס לאסי הקבליסט.


הקליקו כאן למטה על האייקון של
הספר 
לקריאת מעל 200 מאמרים
בנושא מיסטיקה קבלה וחכמת
הנסתר שהתפרסמו בעתונות
העולמית.  נייד:0505769357 
                      


כתבה מתוך העיתון
"שלום אל איי" המופץ
בקליפורניה אישה שיצאה

ממחלת סרטן לחלוטין לאחר
טיפול קבליסטי של אסי.


הקליקו על האייקון לצפיה
בסרטוני מוטיבציה שישנו
לכם את החיים    


תקשור-ראיה על חושית.
כאשר רוב האנשים חושבים על אדם בעל יכולות על-חושיות, הם מדמיינים קרוב לוודאי אישה בעלת מראה אקזוטי הנועצת מבטה בכדור בדולח. היא עונדת עגילי חישוק ענקיים ולובשת שמלה ארוכה וגולשת. במבטא זר ומסתורי היא מגלה את עתידכם. בדרך כלל תמורת תשלום מוגזם. אולם אתם יכולים להיות מנבאי העתידות שלכם, על ידי כך שתפתחו את הכוחות הטבעיים שלכם לראות את העתיד.

המילה “ראייה על-חושית”, משמעותה “ראייה חדה”. במילים אחרות, אדם בעל ראייה על-חושית רואה בברור את האמת לגבי העבר, ההווה והעתיד. קרוב לוודאי שחוויתם ראייה על-חושית בעצמכם, ואולי אפילו לא ידעתם זאת. מקרים שכיחים של ראייה על-חושית כוללים:

• אתם חולמים חלום ברור שמתגשם אחר-כך.
• אתם מאבדים את המפתחות או את הארנק שלכם. אז מבזיקה בראשכם תמונה של המקום שבו השארתם את הפריט.
• בעת הנהיגה, אתם רואים תמונה מנטלית שבה המכונית שלפניכם פונה שמאלה. שתי דקות אחר-כך, המכונית פונה שמאלה בדיוק כפי שדמיינתם באופן מנטלי.
• אתם רואים לפתע תמונה של אדם בעיני רוחכם. מאוחר יותר באותו יום, אתם מקבלים טלפון או מכתב מאותו אדם.

חוויות אלה של ראייה על-חושית רגילות למדי ובדרך כלל מועילות מאוד. יתר על כן, אתם יכולים ללמוד להגביר את כוח הראייה העל-חושית שלכם כך שיהפוך לכלי אמין בחיי היום-יום.

אנו מגבירים ומשפרים את הראייה העל-חושית, כמו כל התנהגות, בעזרת למידה ותרגול. אם תפעלו על פי שבעה השלבים שלהלן ותתרגלו אותם במשך שבעה ימים רצופים, אתם תחוו חוויות קבועות ואמינות יותר של ראייה על-חושית.

שלב ראשון: שחררו את הפחד מפני ראיית העתיד. התלמידים שלי זוכרים בדרך כלל שהם היו בעלי ראייה על-חושית כאשר היו ילדים. למעשה, מחקרים הראו שאנשים צעירים הם בעלי הרמות הגבוהות ביותר של ראייה על-חושית, יותר מכל קבוצת גיל אחרת.

אולם, לעתים קרובות ילדים “חוסמים” את הראייה העל-חושית שלהם בגלל פחד. פחד זה יכול לנבוע מהערה פזיזה של מבוגר שאומר לילד שהחבר הדמיוני שלו קיים רק בדמיונו (כאשר למעשה הילד רואה מלאכים ומדריכים רוחניים). לפעמים, הורים אומרים לילדיהם שהתובנות העל-חושיות שלהם מרושעות. או הילדה עשויה לראות תמונה מפחידה הקשורה לגירושי הוריה הממשמשים ובאים, או אירוע עתידי כואב אחר. אז היא חוסמת את הראייה העל-חושית שלה, כיוון שהיא לא רוצה לראות את העתיד שלה. יהיה מקור הפחד אשר יהיה, אנו חייבים לשחרר את הרגש הזה כדי להחזיר לעצמנו את כוח הראייה העל-חושית במלואו. אחת מהדרכים הטובות ביותר לסלק חסימות שנגרמו כתוצאה מפחד היא בעזרת מחייבות (הצהרות חיוביות). שבו בנוח ונשמו שתיים-שלוש נשימות עמוקות ואיטיות. בעת שאתם נושמים, אמרו מילים אלה בשקט או בקול: “אני מוכן לשחרר את כל הפחדים שמונעים ממני לראות את העתיד שלי”.

שלב שני: נסחו את השאלה בדרך ספציפית. תשובות על-חושיות מדויקות מחייבות שאלות מנוסחות במדויק. נסחו את השאלות שלכם בקפידה כך שתקבלו תשובה שעונה באמת על הצרכים שלכם. הדרך הטובה ביותר היא להיות כנים עם עצמכם לגבי התשוקות האמיתיות שלכם. לדוגמה, אתם יכולים לשאול: “האם אפגוש מישהו במסיבת הריקודים הלילה?” ואז לראות תמונה על-חושית שלכם בעת שאתם מדברים עם אדם לא-מוכר שאינו תואם לטעם הרומנטי שלכם. שאלה טובה יותר תהיה: “האם אפגוש בבן/בת הזוג הרומנטי הבא שלי במסיבת הריקודים הלילה?” השאלה שלכם יכולה להיות מפורטת ככל שתרצו.

שלב שלישי: נשמו והתמקדו ב”עין השלישית” שלכם. לאחר ששאלתם את השאלה שלכם, נשמו שלוש נשימות עמוקות ואיטיות. מקדו את תשומת הלב שלכם באזור שבין העיניים. זה מרכז אנרגיה הידוע כ”צ’אקרה”, המפעיל את הראייה העל-חושית. אזור צ’אקרה זה מכיל את “העין השלישית”, שמספקת תמונות על-חושיות בתשובה לשאלות שלכם.

בעת שאתם נושמים, חפשו אחר או שימו לב לצורה אובלית הנחה במאוזן בין העיניים שלכם. שימו לב האם העפעף של ה”עין השלישית” סגור, פתוח, או פתוח חלקית. אם העפעף סגור או סגור חלקית, בקשו ממנו להיפתח. אשרו מחדש את הנכונות שלכם לשחרר את הפחד מפני הראייה העל-חושית. ברגע שהעין פתוחה, אתם תחושו תחושה נהדרת של אהבה חמימה, בעת שאתם מתאחדים מחדש עם חלק שלכם שאבד זה מכבר.

שלב רביעי: שימו לב לתמונות כלשהן שעשויות לצוץ בראשכם. תמונות על-חושיות מגיעות בדרך כלל באחת מארבע דרכים: כתמונה בודדת אותה אתם רואים בדמיונכם; כתמונה בודדת שאתם רואים שלא בדמיונכם; כתמונת סרט בראשכם; או כתמונת סרט מחוץ לראשכם. התמונות יכולות להיות בשחור-לבן או בצבעים מלאים. לפעמים הן עשויות להופיע כציור או כסרט מצויר.

שלב חמישי: הגבירו את בהירות התמונות ואת גודלן. פשוט חשבו על המשפט הבא: “תמונות, אני מבקש מכן לגדול ולהתחזק, עכשיו!” בעזרת הכוונה וההחלטה העוצמתיות שלכם, התמונות העל-חושיות יהפכו מיד גדולות, בהירות וברורות יותר. תמונות גדולות וצבעוניות יותר קלות יותר לפירוש. אם שלב זה בעייתי עבורכם, חזרו על השלב הראשון.

שלב שישי: בקשו פירוש והבהרה. אתם צריכים להבין את משמעות התמונות העל-חושיות שאתם רואים, לפרש אותן ולהשתמש בהן כהלכה. אם אינכם בטוחים מה מנסות התמונות העל-חושיות שלכם לומר לכם, שאלו בשקט או בקול רם: “מה משמעות התמונות הללו?” אתם תקבלו תשובה כתחושה, כמחשבה או כצליל. אם התשובה אינה ברורה, בקשו לקבלה שנית או שתוגש לכם בדרך אחרת. עולם הרוח רוצה לעזור לכם לקבל מידע על-חושי, והוא יעבוד אתכם עד אשר תבינו בברור את התשובות לשאלות שלכם.

שלב שביעי: בטחו במה שאתם רואים. השלב האחרון הזה הוא מכריע, כיוון שאם תזלזלו בתמונות העל-חושיות שאתם רואים או תבטלו אותן כפרי הדמיון ותו לו, הן יהיו בגדר הזדמנויות אבודות. אתם תרכשו בטחון רב יותר ביכולות העל-חושיות שלכם אם תשמרו תיעוד של הדימויים העל-חושיים שאתם מקבלים. אל תשכחו לציין כל דימוי על-חושי שהתגשם. בדרך זו אתם תלמדו עד כמה אמינה היא הראייה העל-חושית שלכם באמת. אתם גם תבינו את הסמליות האישית שלכם, כיוון שלכל אדם בעל יכולות על-חושיות מערך ייחודי של תמונות בעלות משמעות סמלית שונה.

אסי פיניאן קבליסט ומיסטיקן בעל שם עולמי מומחה בהחזרת אהבה ,ביטול עין הרע,הסרת כישופים ,זיווג ופרנסה.
0505769357 נייד.טואול - בניית אתרים